Álláshírdetés-Gépész Tervező

Egyedi gépgyártással foglalkozó innovatív cég munkatársat keres azonnali belépéssel

GÉPÉSZ TERVEZŐ

munkakörbe.

Fiatalos, lendületes, segítőkész csapat, folyamatosan fejlődő cég, mely innovatív megoldásokat használ termékeiben és folyamataiban.

Feladatok:

  • Egyedi gépek, gyártósorok gépészeti önálló tervézese
  • Műszaki dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés a gépgyártó csapat többi tagjával
  • Egyeztetés a beszállítókkal, ajánlatkérés
  • Összeszerelés és beüzemelés nyomon követése, tervezői támogatása

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Projektszemlélet
  • Precizitás, pontosság
  • célorientált személyiség
  • kreativitás
  • határidő tartása
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Solidworks szoftverben szerzett munkatapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség egy vidám és fiatalos csapatban
  • Támogató munkahelyi környezet, kötetlen, családias hangulat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Visszejelzés a teljesítményről

Időbeosztás: Heti 40 óra