Álláshirdetés – PLC Programozó

Egyedi gépgyártással foglalkozó innovatív cég munkatársat keres azonnali belépéssel

PLC programozó, ipari programozó

munkakörbe.

Fiatalos, lendületes, segítőkész csapat, folyamatosan fejlődő cég, mely innovatív megoldásokat használ termékeiben és folyamataiban.

Feladatok:

  • PLC és egyéb vezérléstechnikai elemek kiválasztása
  • PLC vezérlések és HMI képernyők fejlesztése
  • Offline programok írása
  • Aktív részvétel a gépbeüzemelésekben, együttműködés a villamos és mechanikus területen dolgozó kollégákkal
  • Projektek utógondozása
  • Szoros együttműködés a gépgyártó csapat többi tagjával
  • Vállalati PLC standard fejlesztése, részvétel K+F projektekben

Elvárások:

  • TIA Portal ismerete
  • erős probléma megoldó készség
  • precizitás
  • utazási hajlandóság
  • tanulási készség
  • határidő tartása
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • több fejlesztői környezet ismerete (Siemens, Omron, Beckhoff, Allen Bradley stb.)
  • érdeklődés és hajlandóság tanulók oktatására, tudás átadására

Amit kínálunk:

  • tanulási, fejlődési lehetőség egy vidám és fiatalos csapatban
  • támogató munkahelyi környezet, kötetlen, családias hangulat
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • visszajelzés a teljesítményről

Időbeosztás: heti 40 óra, hibrid munkavégzés